*** Hotel Kovarna ubytovanie Decin

Hotel Decin Kovarna

Hotel Kovárna *** slúži už niekoľko rokov k plnej spokojnosti svojich klientov.

V útulnom prostredí rodinného zázemia hotela Kovárna v Dečíne môžete raňajkovať v reštaurácii, obedovať na terase a večer posedieť pri poháriku v štýlovej vinárni. Vynikajúca domáca pestrá kuchyňa v prijateľných cenách a veľmi ochotný personál je Vám vždy plne k dispozícii.

V hoteli Kováčska dielňa - Kovárna ubytovanie Dečín je hosťom k dispozícii aj sauna a fitnes centrum, vírivka a masáže, detské ihrisko. Prenájom bicyklov, biliard a bowling či exteriérový bazén (sezónne), gril a terasa. V okolí možnosť rybárčenia a jazda na koňoch.

Hotel Kovárna Dečín ubytovanie:
Hotel Kovárna ponúka ubytovanie v dvoch až štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Možnosť ubytovania aj jedného hosťa alebo prístelky na izbu. Za príplatok je možné doobjednať raňajky alebo polpenziu.

Dečín ubytovanie Hotel Kovárna poloha:
Hotel Kovárna sídli na okraji mesta Dečín v pokojnej oblasti štvrti Nebočady približne 5,5 km do Centra Dečína, 17 km do Nemecka a 17,5 km do Ústí nad Labem. Vynikajúca poloha zaručujúca mnoho vedľajších aktivít.

Ako sa dostanete do hotela Kovárná v Dečíne:
Ak pôjdete osobným automobilom smerom od Ústí nad Labem, choďte z centra Dečína po ulici Prístavná k Mariánskemu mostu. Na Mariánskom moste odbočte vpravo na výjazd a po cca 350 m odbočte vľavo na ceste 261 - Dečínská.Ak pôjdete smerom od štátnej hranice (hraničný prechod Hrensko) choďte po ceste číslo 62 smer Dečín - Staré Mesto.

Dovolenka Dečín hotel ubytovanie Kovárna okolí:
Zámok Dečín dominuje mestu na skale na pravom brehu Labe, nad sútokom riek Labe a Ploučnice. Zoologická záhrada Zoo Dečín v severozápadnej časti mesta Dečín - Podmokly sa svojou rozlohou radí k najmenším v Českej republike. Pastierska stena - napodobenina hradu je postavená na 150 metrovej skale na ľavej strane rieky Labe s nádherným výhľadom na mesto Dečín a Dečínský zámok týčiaci sa na skalnom ostrohu priamo naproti cez rieku Labe.

Aquapark Dečín je jedným z najmodernejších rekreačno-športových komplexov s termálnou vodou v Českej republike. Zahŕňa krytú a vonkajšiu časť. Vďaka termálnej vode je možné využívať vonkajšie bazény celoročne. Neďaleko Děčína je mnoho zaujímavých miest, ktoré stoja za návštevu: Hrensko a tiesňavy, Pravčická brána, České Švajčiarsko - vyhliadka Belveder ...

Hotel Decin Kovarna - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Decin Kovarna - hotel má reštauráciuHotel Decin Kovarna - V hoteli je biliardHotel Decin Kovarna - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Decin Kovarna - Izby s vlastnou toaletou